Włoska tradycja w nowoczesnym wydaniu

Włoska tradycja w nowoczesnym wydaniu

„One for me, one for you” to wiadomość od kreatorów marki Nomination. To zaproszenie i możliwość nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi w ramach wymiany zawieszek, które oprócz bycia małymi klejnotami reprezentującymi florencką tradycję złotniczą, są także symbolami i słowmia, które wzbogacają więzi z innymi.

Pomysłodawcą najnowszej kampanii Nomination Italy był Giovanni Bianco- specjalista i założyciel agencji kreatywnej GB65 znajdującej się w Nowym Jorku. Stworzył on projekt, który oddaje charakterystyczną nowoczesność Composable. Reklama, którą wymyślił dla włoskiej marki ma rytm i jest wciągająca tak jak normalne życie ze względu na swoją różnorodność.

Każda zawieszka Link, tak jak każde spotkanie z drugą osobą, jest wyjątkowa i osobista. Podstawa ze stali szlachetnej ozdobiona jest 18- karatowym złotem, lub 9-karatowym różowym złotem, a także srebrem. Cała kolekcja zawiera ponad 2000 zawieszek, co daje możliwość indywidualnego interpretowania i nadawania im znaczenia przez osobę, która je nosi.

W coraz bardziej samolubnej społeczności, „One for me, one for you” to przesłanie, które promuje postawę hojności i obdarowywania innych. Modularny charakter biżuterii z serii Composable popularyzuje interakcję i dzielenie się wspomnieniami, spotkaniami pełnymi przygód z bliskimi ludźmi, które tworzą historię Twojego życia.

#oneformeoneforyou 

Biżuteria Nomination Italy dostępna jest w sklepie internetowym LABIZU.pl, w salonach sieci Briju, Jubitom oraz Schubert.