Siła kobiet w Molton

Siła kobiet w Molton

Nie tylko wprowadziły sprzedaż w siedzibie marki na życzenie klientki i porady stylizacyjne przez telefon ale także same zorganizowały sesję.

Kierowniczki regionalne wcieliły się w rolę modelek, a po drugiej stronie obiektywu stanęła Marta marketing manager marki. Stylizacje dla każdej z Pań przygotowała Monika sales manager, a wszystko to dopełniła makijażem jedna z kierowniczek – Karolina.

W sesji wziął też udział piękny adoptowany niedawno przez Karolinę pies Santos, który nie odstępuje swojej nowej właścicielki na krok.

Dzięki tej inicjatywie pracownice MOLTON zachęciły klientki marki do bliższego kontaktu. Pokazały, że ubrania przez nie sprzedawane są także przez nie noszone i czują się w nich dobrze oraz, że pasują one każdej kobiecie, nie tylko zawodowym modelkom. Panie są w różnym wieku i każda z nich znalazła w ofercie MOLTON zestaw, w którym czuła się piękna i elegancka.

Zapoznajcie się z wynikiem tej nietypowej sesji i poznajcie kobiecy, kreatywny zespół MOLTON. Pierwsze zdjęcia można podziwiać na stronie marki www.molton.pl