PAKAMERA!

PAKAMERA!

Głównym zamysłem, jaki przyświeca założycielom, jest prowadzenie medium prostego i przejrzystego, propagującego projektantów i niezależne marki. Idą z duchem czasu i propagują slow oraz świadome zakupy u lokalnych marek. 
W chwili obecnej Pakamera.pl to największa internetowa platforma tego typu w Polsce. Pakamera jest przestrzenią artystyczną polskiej społeczności internetowej. Na platformie Pakamera.pl odnajdziemy modę, biżuterię, akcesoria czy elementy wyposażenia wnętrz – a to wszystko dostępne zarówno dla dorosłych, młodzieży, jak i dzieci!
Pakamera.pl zalicza się do grupy najlepszych polskich sklepów internetowych w oczach ekspertów branży internetowej. Otrzymała wyróżnienia w dziedzinie prowadzenia i promowania biznesu w sieci. W 2008 roku pierwsze miejsce wg Internet Standard jako największy sklep prezentujący galanterię w krajowym internecie. W 2009 roku platforma została laureatem wśród rankingu sklepów internetowych tygodnika Wprost i money.pl. W 2010 r. Instytut Wzornictwa Przemysłowego mianował Pakamerę laureatem “Dobrego Wzoru” w dziedzinie usług.

Aktualnie na Pakamera.pl możemy zamówić projekty polskich marek z kategorii moda, akcesoria, design, beauty i wnętrza. www.pakamera.pl