Pasją ORSAY jest projektowanie kobiecych ubrań dla każdego stylu i każdej osobowości. Dziś marka ORSAY przekonuje do siebie klientki w 26 krajach Europy.

ORSAY stawia na modne i korzystne cenowo stroje, dzięki którym każda z nas będzie w stanie wyrazić swoją kobiecość. Projektanci marki pragną, żeby wszystkie kobiety mogły sobie na to pozwolić – to jest największym wyzwaniem i temu celowi podporządkowane są wszystkie działania marki.

NASZA WIZJA

Chcemy, aby wszystkie kobiety mogły sobie pozwolić na wyrażenie swojej kobiecości poprzez indywidualny ubiór. Naszą odzież adresujemy do nowoczesnych i świadomych kobiet, które chcą się ubierać zupełnie według własnego gustu i stylu, elegancko, kobieco i zawsze modnie.

NASZA RECEPTA NA SUKCES
Jesteśmy międzynarodową firmą o poziomej strukturze organizacji, kontrolujemy cały łańcuch procesu gospodarczego od projektu poprzez produkcję aż po sprzedaż. Dzięki dobrze zaplanowanej mieszance produktów z Europy i Azji gwarantujemy, że nasze Klientki odnajdą w kolekcjach aktualne trendy i kobiece ubrania o świetnej relacji pomiędzy stylem, jakością i ceną.

NASZE SKLEPY

Na nasze klientki mogą robić zakupy w ponad 630 sklepach ORSAY w następujących krajach: Niemcy – Austria – Szwajcaria – Polska – Czechy – Węgry – Słowacja – Słowenia – Chorwacja – Ukraina – Rosja – Łotwa – Bośnia-Hercegowina – Serbia – Rumunia – Bułgaria – Montenegro – Chiny – Kosovo – Estonia – Albania – Armenia – Finlandia – Białoruś – Gruzja.

W naszym sklepie internetowym na stronie orsay.com klientki w Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Niemczech oraz w Austrii mogą dokonywać zakupów przez 24 godziny na dobę.

FAKTY I LICZBY

  • Założona w 1975 roku
  • Support center w Willstätt w Niemczech oraz oddział we Wrocławiu
  • Biuro ds. zakupów w Szanghaju
  • Ponad 640 sklepów w 26 krajach
  • Ponad 4.500 pracowników
  • Średnia wieku pracowników: 28 lat
  • Liczba kobiet w firmie: 96%

strona www: http://www.orsay.com/pl-pl