NO SUGAR

Polska marka dla dzieci, które pragną być dorosłe, stworzona przez dorosłych, którzy dbają o swoje wewnętrzne dziecko. Ubranka odpowiednie na włóczęgę po miejskiej dżungli, samotną wyprawę na koniec ogrodu i podróże po ziemskim kosmosie. Idealne dla niepokornych indywidualistów, samodzielnie podejmujących decyzje. 

Amatorzy No Sugar czerpią energię z wnętrza. Pobudza ich ciekawość życia, chęć podążania własnymi drogami oraz odkrywania świata „po swojemu”. Myśl przewodnia marki to kształtowanie dobrego gustu od najmłodszych lat, zaszczepienie w dzieciach dbałości o estetykę oraz zamiłowania do piękna.

Wzory i kolorystyka kolekcji zaczerpnięte zostały z otaczającej nas rzeczywistości. Kolekcje składają się z prostych i wygodnych ubrań uszytych z dzianiny bawełnianej. Każdy sezon ukazuje świat w nowej odsłonie. No Sugar to marka dla dzieci ubierających się ze smakiem. Bieżąca kolekcja MYSTERIOUS FOREST inspirowana jest rycinami ze starych ksiąg botanicznych oraz ilustracjami z encyklopedii. Nadruki wypełnione są po brzegi fascynującymi formami roślinnymi i zwierzęcymi oraz innymi niesamowitymi leśnymi kształtami. Paleta wyrazistych barw podkreśla niezwykłość tego leśnego świata.