Hunter dostarcza Ci wszystkiego co potrzebne w deszczowy dzień.

Hunter to marka z dumą podkreślająca swoje brytyjskie pochodzenie i pionierskiego ducha. Powstała w 1856 roku a pierwsze kalosze miały osłaniać buty brytyjskiej armii w zalanych wodą okopach. Aktualnie kalosze Hunter nosi królewska rodzina brytyjska oraz największe gwiazdy kina i estrady a na pokazach marki w pierwszych rzędach zasiadają takie osoby jak Anna Wintour czy Kate Moss.

Każdy element kolekcji został zaprojektowany tak aby był funkcjonalny i chronił przed deszczem oraz niekorzystną pogodą. Dzięki swojemu doświadczeniu marka jest autorytetem w produkcji odzieży przeciwdeszczowej.

Hunter dostarcza wrażeń i emocji pozwalających odkryć pioniera w każdym z nas, zachęca do przygody i odkrywania nowości, pozostając niezwodnym towarzyszem tych wypraw. Wyposaża każdego kto postrzega szare, deszczowe niebo jako okazję a nie jako przeszkodę do zabawy.

Od stylizacji miejskich po kultowe dodatki festiwalowe wyznaczająca trendy w modzie kolekcja Hunter zawiera w sobie ducha 160 lat jego dziedzictwa. Odwołuje się do oryginalności wysokiej jakości obuwia, odzieży zewnętrznej i akcesoriów odpornych na warunki atmosferyczne, zachowując jednocześnie świeżość i nowoczesność. Marka ma bogatą historię innowacji i nadal tworzy modele chroniące pionierów przed żywiołami i mrocznymi krajobrazami.

www.hunterboots.com