#blogercoffetime – wirtualna kawa Khaki showroom z autorką bloga www.panimajo.pl Mają Galanciak

#blogercoffetime – wirtualna kawa Khaki showroom z autorką bloga www.panimajo.pl Mają Galanciak

#blogercoffetime – wirtualna kawa Khaki showroom z autorką bloga www.panimajo.pl Mają Galanciak
 
Dlaczego prowadzisz bloga?

Żeby zrobić coś dla siebie. Żeby za 15 czy 20 lat nie obudzić się z myślą, że w swoim życiu nie miałam czasu na swoje pasje i zainteresowania. Blog motywuje mnie do działania, do wstania sprzed telewizora czy komputera, do tworzenia wciąż czegoś nowego. Długo zbierałam się do założenia bloga, miałam pełno wątpliwości, ale teraz wiem, że to była dobra decyzja. Daje mi to niesamowitą dawkę radości. Przestałam szukać wymówek i więcej czasu spędzam produktywnie. Od bardzo dawna po cichu o tym marzyłam, aż w pewnym momencie zrozumiałam, że nie ma nic gorszego od odkładania rzeczy na “jutro”. Wszyscy doskonale wiemy, że jutro nie nadchodzi. Blog pozwala mi dzielić się z innymi moją pasją.

Opisz najbardziej nietypową prośbę od marek, które chciały z Tobą współpracować?

Bloga prowadzę od niedawna, dlatego nie spotkałam się jeszcze z nietypowymi propozycjami. Myślę, że za jakiś czas mogą się takie pojawić, ale wychodzę z założenia, że trzeba mieć otwartą głowę, bo do wielu tematów można podejść w ciekawy sposób. Nie warto od razu się zrażać, ale trzeba pamiętać, żeby w tym wszystkim nie zgubić siebie.

Który Twój post i o czym jest Twoim ulubionym?

Ciężko jest mi wybrać jeden konkretny post. Gdybym jednak musiała wybierać, to byłyby to dwa posty. Jeden modowy, w którym po zimie, mogłam pokazać wiosenną stylizację  http://panimajo.pl/winter-102017/
Drugi, to pierwsza recenzja przeczytanej przeze mnie książki. http://panimajo.pl/terry-hayes-pielgrzym/ Tworzenie postów książkowych bardzo mnie cieszy, ponieważ dają mi dodatkową motywację do czytania coraz większej liczby książek 🙂

Co powinno Twoim zdaniem znaleźć się w szafie każdej z nas?

Jeansy! To pierwsze co przyszło mi do głowy, kiedy pomyślałam, czego nie mogłoby zabraknąć w mojej szafie. Uwielbiam jeansy i uważam, że można z nich stworzyć naprawdę wiele świetnych stylizacji. Po głębszym namyśle uważam także, że w szafie każdej z nas powinny znaleźć się ubrania, w których po prostu czujemy się dobrze.

Jakiego innego bloga modowego lubisz czytać i polecasz? także prosimy link

Od bardzo dawna jestem fanką bardzo znanej Polskiej Blogerki Maffashion https://maffashion.pl, która według mnie osiągnęła niesamowity sukces.
Z zainteresowaniem czytam także blog Pauli Jagodzińskiej http://beauty-fashion-shopping.pl .
Niesamowicie inspirującym i pomocnym blogiem jest http://onelittlesmile.pl, czerpię stamtąd wiele inspiracji.

Jakie masz plany zawodowe na najbliższe miesiące?

Chciałabym jeszcze więcej tworzyć i rozwijać swoją stronę. Nie należę do osób, które wszystko dokładnie planują. Często zdarza mi się wpaść na jakiś pomysł i po chwili zacząć go realizować. Na tę chwilę wiem, że najważniejszy jest dla mnie rozwój strony i moich social media.  


Zobacz też….

#blogercoffetime – wirtualna kawa Khaki showroom z autorką bloga SHINY SYL

#blogercoffetime – wirtualna kawa Khaki showroom z rozaliafashion.blogspot.com

#blogercoffetime – wirtualna kawa Khaki showroom z autorką bloga www.juliettecapuleti.com

#blogercoffetime – wirtualna kawa Khaki showroom z autorką bloga www.ruda-mowi.pl