#blogercoffetime – wirtualna kawa Khaki Showroom z autorką bloga Joanna Biernacka – Ashplumplum

#blogercoffetime – wirtualna kawa Khaki Showroom z autorką bloga Joanna Biernacka – Ashplumplum

Joanna Biernacka – Ashplumplum http://www.ashplumplum.com/

1. Wszystko zaczęło się od chęci poprawy mojej ortografii. Przed maturą wpadłam na pomysł założenia bloga, aby zawalczyć z moją dysleksją. W krótkim czasie okazało się, że sprawia mi to tyle frajdy, aż w końcu stało się to moją pasją… i pracą. Blog nauczył mnie regularności, świetnej organizacji oraz udowodnił, że warto spełniać swoje marzenia.

2. Przez pięć lat mojej działalności spotkało mnie już mnóstwo dziwnych lub śmiesznych sytuacji i próśb. Jedna rozbawia mnie do dziś.. Otrzymałam zaproszenie do fabryki kurczaków, aby zrelacjonować moim czytelnikom tę wyprawę oraz zachęcić ich do kupna produktów producenta.

3. Ciężko jest wybrać tego faworyta. To tak jak zapytać rodzica, które dziecko kocha najmocniej  Każdy wpis jest dla mnie cenny, ponieważ wiem, że napisałam go prosto z serca. Staram się, aby na pojawiały się treści z którymi się w 100% utożsamiam. Po dłuższym zastanowieniu wybieram wpis z okazji moich 18 urodzin, który pojawił się ponad 4 lata temu i gościnnie wystąpiła w nim moja ukochana mama: http://www.ashplumplum.com/2013/09/my-18th-birthday.html To przypomina mi o wsparciu moich najbliższych.

4. Wydaje mi się, że bazowym elementem garderoby jest klasyczna biała koszula. Z jej udziałem można wyczarować najróżniejsze stylizacje w bardzo odmiennych stylach. To must have w każdej szafie! Najlepiej kupić jedną a porządniejszą – świetnie skrojoną, dobrej jakości.

5. Ostatnio moim faworytem jest blog: http://shinysyl.com/pl/. Jestem pełna podziwu dla tego ile Sylwia wkłada pracy w tworzenie swoich kanałów. Wiem jak bardzo pracochłonne są wszystkie elementy, które u niej są dopieszczone na ostatni guzik! Brawo 🙂

6. Najwięcej mojej uwagi staram się skupić obecnie na napisaniu pracy licencjackiej. Jestem perfekcjonistką, więc oczekuję od siebie, że obronię ją na 5. Po tym będę mogła zacząć szukać zajęcia, które pozwoli mi zdobyć doświadczenie jako buyer tkanin. Poza tym planuję pracować jeszcze więcej i nieustannie się rozwijać. W głowie mam mnóstwo pomysłów i chciałabym zrealizować je w jak najszybszym terminie. Szykuję się też na podbój kilku pięknych europejskich miast, w których mam nadzieję uda mi się stworzyć wymarzone sesje.


Zobacz też….

#blogercoffetime – wirtualna kawa Khaki showroom z rozaliafashion.blogspot.com

#blogercoffetime – wirtualna kawa Khaki showroom z autorką bloga www.styloly.com

#blogercoffetime – wirtualna kawa Khaki showroom z autorką bloga www.juliettecapuleti.com

#blogercoffetime – wirtualna kawa Khaki showroom z autorką bloga www.ruda-mowi.pl

#blogercoffetime – wirtualna kawa Khaki showroom z autorką bloga www.panimajo.pl