#BLOGERCOFFETIME – WIRTUALNA KAWA KHAKI SHOWROOM Z AUTORKĄ BLOGA JESTEMKAS – KASIĄ STĘPIEŃ

#BLOGERCOFFETIME – WIRTUALNA KAWA KHAKI SHOWROOM Z AUTORKĄ BLOGA JESTEMKAS – KASIĄ STĘPIEŃ

Kasia Stępień – https://www.instagram.com/jestemkas/


Dlaczego prowadzisz bloga? 
 
W 2016 roku zaczęłam brać udział w beauty sesjach zdjęciowych. Miałam mnóstwo zdjęć w pięknych makijażach i zaczęłam coraz częściej je publikować. Zauważyłam, że im częściej dodaję,  tym więcej osób zaczyna interesować się moją osobą i profilem. W końcu doszłam do wniosku, że muszę działać! Z racji tego, że od zawsze kocham modę stwierdziłam, że będę gdzieś zamieszczać swoje stylówki. 🙂
Tak powstał mój blog i cała ja pod nickiem JESTEMKAS, teraz działam głównie na instagramie, który jest nam wszystkim pod rękę, ale w dalszym ciągu mam też bloga na spogspocie, co w przyszłości planuje rozwinąć i ruszyć ze swoją stroną internetową.

Opisz najbardziej nietypową prośbę od marek, które chciały z Tobą współpracować? 

Zawsze zaskakują mnie propozycję od marek, które nijak pasują do tematyki mojego profilu, ale staram się czytać wszystko i analizować. Takich nietypowych próśb jest naprawdę bardzo dużo! Jest wiele kontrowersyjnych pytań, których lepiej żebym nie ogłaszała światu. 😉 Często nie rozumiem marek, które mimo wcześniej podpisanej umowy i umówionych warunków oczekują niestworzonych rzeczy, postów opublikowanych najlepiej w ciągu paru godzin od otrzymania produktów, albo pozytywnej recenzji, choć dana rzecz zupełnie mi nie odpowiada. W przypadku kosmetyków zdarza się, bardzo rzadko co prawda, ale zdarza, że coś nie jest dla mnie, mam uczulenie itp. a firma oczekuje świetnej opinii. W takich sytuacjach wolę odpuścić współpracę, jednak często kończy się to nie przyjemnościami, czego naprawdę nie rozumiem.

Który Twój post i o czym jest Twoim ulubionym? 

Jeśli chodzi o posty, które publikuje na blogu to za przykład podałabym ten:
w którym informuje swoich odbiorców o sklepie, gdzie da się upolować ubrania w fajnych cenach. Ogólnie cały mój instagram, instastory składa się właśnie z takich informacji, co, gdzie, kiedy, kupiłam i za ile, staram się dzielić takimi smaczkami, lubię to robić i mam największą radość jak to wszystko jest pozytywnie odbierane.
Co powinno Twoim zdaniem znaleźć się w szafie każdej z nas?Nie byłabym sobą, jakbym nie powiedziała, że to sukienka! Sukienka, w której czujesz się najpiękniej na świecie i będzie idealna na wszystkie ważne okazje. Wesele, święta, randka. Nie musi kosztować miliony monet, błyszczeć jak stąd do Ameryki, ale dać Ci komfort i moment, gdzie patrzysz w lustro uśmiechając się do własnego odbicia. 🙂

Jakie blogi innych lubisz czytać i kogo polecasz?

Uwielbiam oglądać zagraniczne blogi, gdzie po prostu pokazane są inne kraje, miasta, do których aktualnie nie mogę się wybrać, a chciałabym.

Minimalistyczne, gdzie szafiarki robią cuda mając 5 rzeczy na wieszaku, niestety ja tak nie potrafię, więc mega podziwiam!
W Polsce mamy wiele wartościowych blogów, a mój ulubiony to Pauli Jagodzińskiej, więc jeśli są tu osoby, które nie miały styczności z tym co robi Paula polecam z całego serca!

Jakie masz plany zawodowe na najbliższe miesiące?  

Trudno jest mi odpowiedzieć na to pytanie, przez aktualną sytuację w kraju i na świecie 🙁
Pandemia miesza w głowie nam wszystkim, ale wiem na pewno, że całe swoje życie wiąże z modą i temu się poświęcam.
Pracuje również stacjonarnie w sklepie z odzieżą, a w przyszłości chciałabym mieć swój. Zobaczymy!Zobacz też….

#blogercoffetime – wirtualna kawa Khaki showroom z rozaliafashion.blogspot.com

#blogercoffetime – wirtualna kawa Khaki showroom z autorką bloga www.styloly.com

#blogercoffetime – wirtualna kawa Khaki showroom z autorką bloga www.juliettecapuleti.com

#blogercoffetime – wirtualna kawa Khaki showroom z autorką bloga www.ruda-mowi.pl

#blogercoffetime – wirtualna kawa Khaki showroom z autorką bloga www.panimajo.pl