#blogercoffeetime – wirtualna kawa z autorką bloga rozaliafashion.blogspot.com

#blogercoffeetime – wirtualna kawa z autorką bloga rozaliafashion.blogspot.com

Dlaczego prowadzisz bloga? Głównym powodem prowadzenia bloga jest chęć dzielenia się swoimi przemyśleniami, marzeniami czy też zdobytym sukcesem z innymi ludźmi. To moja pasja którą mogłabym zainteresować każdego.

Opisz najbardziej nietypową prośbę od marek, które chciały z Tobą współpracować?

Uważam, że w tym biznesie, każdy powinien się cenić oraz szanować. Niektóre firmy oferujące współpracę nie biorą pod uwagę poświęconego czasu oraz poświęconych pieniędzy ze strony blogosfery. Pewnego razu otrzymałam wiadomość na moją pocztę mailową z zapytaniem czy “byłabym zainteresowana prowadzeniem firmy” Wiadomość od samego początku wydała mi się dość podejrzana. Firmę miałam oczywiście prowadzić bezpłatnie. Po przeczytaniu całości myślałam, że to jakaś kpina. Okazało się, że moim wynagrodzeniem, byłaby promocja mojej strony na ich portalach społecznościowych. Na wiadomość oczywiście nie odpisałam i zamknęłam temat raz na zawsze.

Który Twój post i o czym jest Twoim ulubionym?

Każdy mój post wiele dla mnie znaczy, natomiast jeśli miałabym wybrać taki jeden ulubiony to z pewnością byłby to wpis pod tytułem: “Weekend w Krakowie” który można znaleźć tutaj ->http://rozaliafashion.blogspot.com/2015/10/weekend-in-krakow.html. Dlaczego wybrałam akurat ten jeden? Klimat tego miejsca oraz fotografie z tego dnia tak bardo zapadły mi w pamięci, że praktycznie nie ma dnia abym nie wracała myślami do tych chwil. Wspominam wtedy miło spędzony czas w którym robię to co kocham,

Co powinno Twoim zdaniem znaleźć się w szafie każdej z nas?

Każdy ma swój indywidualny styl, natomiast uważam, że “mała czarna” w każdej garderobie z pewnością przyda się na każdą okazję.

Jakiego innego bloga modowego lubisz czytać i polecasz?

Przeglądam różne blogi modowe polskie jak i zagraniczne w celu szukania inspiracji. Do tych ulubionych mogłabym zaliczyć: http://www.jestemkasia.com/ http://victoriatornegren.se/ http://lisaplace.se/

Jakie masz plany zawodowe na najbliższe miesiące?

Tych takich typowo “blogowych” mam kilka. Pojawią się nowe kategorie wpisów na blogu, oraz nowa szata graficzna. Na razie jednak, nie chcę zdradzać wszystkich szczegółów, póki co mogę powiedzieć tylko tyle, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Zapraszam więc do bieżącego przeglądania mojego bloga.  

Zobacz też….

#blogercoffetime – wirtualna kawa Khaki showroom z autorką bloga SHINY SYL

#blogercoffetime – wirtualna kawa Khaki showroom z autorką bloga www.styloly.com

#blogercoffetime – wirtualna kawa Khaki showroom z autorką bloga www.juliettecapuleti.com

#blogercoffetime – wirtualna kawa Khaki showroom z autorką bloga www.ruda-mowi.pl

#blogercoffetime – wirtualna kawa Khaki showroom z autorką bloga www.panimajo.pl