#blogercoffeetime – wirtualna kawa z autorką bloga bloga www.ruda-mowi.pl – Darią Łuczak

#blogercoffeetime – wirtualna kawa z autorką bloga bloga www.ruda-mowi.pl – Darią Łuczak

#blogercoffetime – wirtualna kawa Khaki showroom z autorką bloga www.ruda-mowi.pl Darią Łuczak

Dlaczego prowadzisz bloga?

Nie wiem, czy na chwilę obecną powinnam zostać zakwalifikowana do grona “blogerek”. Dużo bardziej utożsamiam się ze sformułowaniem #instagirl, aczkolwiek i na tym etapie również jestem osobą raczkującą. Pojawiłam się w sieci ze względu na fakt, że uwielbiam tworzyć wartościowe treści – to była moja myśl przewodnia. Jeszcze pół roku temu wszystkie teksty szczelnie zamykałam na dnie mojego biurka w obawie, że dostaną się w niepowołane ręce. Dziś już tego nie robię. W internetowym zgiełku odnalazłam miejsce dla siebie, choć kilkanaście miesięcy temu nie sądziłam, że będzie to w ogóle możliwe. Rezygnacja z anonimowości była strzałem w dziesiątkę. Nauczyłam się wyrażać siebie i opowiadać o rzeczach, bez których nie wyobrażam sobie życia, a które codziennie są dla mnie głównym źródłem inspiracji. Dlaczego więc mam milczeć? Nie przypadkowo mój nick brzmi – “RUDA MÓWI”. Schemat jest prosty, wiecie? U mnie bazę stanowi tekst, który dopełniany jest nadbudową w postaci fotografii.

Opisz najbardziej nietypową prośbę od marek, które chciały z Tobą współpracować?

Nie kojarzę, aby jakakolwiek firma zwróciła się do mnie z nietypową prośbą. Zasady oraz warunki współpracy jeszcze nigdy nie wykroczyły poza standardowe ramy, które są dosyć typowe na linii “bloger – marka”.

Który Twój post i o czym jest Twoim ulubionym?

http://www.ruda-mowi.pl/krolikarnia-28495562 Bez wątpienia jest to post dotyczący sesji w Królikarni. Mam straszny sentyment do tego miejsca! Straciłam dla niego głowę w chwili, kiedy zaledwie niewielki skrawek biało-czarnej posadzki mignął mi przed oczami. Można również powiedzieć, że pałacyk jest świadkiem mojej pierwszej, profesjonalnej sesji zdjęciowej! Cudowne miejscem dla kogoś, kto znacznie bardziej ceni sobie nietypową architekturę, aniżeli samą naturę. Rozumiecie, co chce Wam powiedzieć? Ten budynek po prostu mnie do siebie magnetycznie przyciągnął! Miejsce zjawiskowe, choć kompletnie się o nim nie wspomina. W warszawskim zgiełku ludzie znacznie chętniej wybierają zatłoczone Łazienki aniżeli ten nietypowy skwer, a to wielki błąd!

Co powinno Twoim zdaniem znaleźć się w szafie każdej z nas?

Czarna ramoneska – to mój absolutny must have. Łączę ją ze wszystkim. Zarówno z czystą elegancką, jak i stylizacjami zakwalifikowanymi do grona bardziej “sportowych”. Mam swoją ulubioną, która towarzyszy mi od dobrych dwóch lat i jak dotąd nie znalazłam dla niej godnej przeciwniczki.

Jakiego innego bloga modowego lubisz czytać i polecasz?

Gdybym miała podać swój numer jeden? PANI EKSCELENCJA.

Jakie masz plany zawodowe na najbliższe miesiące?

Jestem w trakcie kilku bardzo istotnych dla mnie realizacji. Nie chce jeszcze zdradzać szczegółów i odkrywać przed Wami “kompletu kart”! To byłoby zdecydowanie niezgodne z moją rudą naturą, o nie! Niech to wszystko zostanie na chwilę obecną owiane nutką tajemnicy, którą w najbliższym czasie będziecie mieli okazję odkryć.


Zobacz też….

#blogercoffetime – wirtualna kawa Khaki showroom z autorką bloga SHINY SYL

#blogercoffetime – wirtualna kawa Khaki showroom z rozaliafashion.blogspot.com

#blogercoffetime – wirtualna kawa Khaki showroom z autorką bloga www.juliettecapuleti.com

#blogercoffetime – wirtualna kawa Khaki showroom z autorką bloga www.styloly.com

#blogercoffetime – wirtualna kawa Khaki showroom z autorką bloga www.panimajo.pl