Włoska historia, drogocenna biżuteria na Dzień Mamy.

Włoska historia, drogocenna biżuteria na Dzień Mamy.

Composable – stwórz niepowtarzalną bransoletkę

Historia marki Nomination trwa już 30 lat. Zaczęła się w centrum mody i rzemiosła we Florencji. Założyciel marki Paolo Gensini z bogatym doświadczeniem metaloplastyka i rzemieślnika stworzył ideę, która zmieniła przemysł jubilerski na całym świecie. Ideę komponowania własnych, niepowtarzalnych bransoletek z elementów biżuterii.

Florencki wizjoner

Dzięki intuicji Paolo narodziła się kolekcja Composable: szlachetna bransoletka, którą można personalizować. Innowacja to połączone w jedno elementy bransoletki ze stali szlachetnej z genialnym mechanizmem sprężynowym. Każdy z elementów może być zdobiony cennymi złotymi literami lub symbolami, co daje możliwość przekazania specjalnego komunikatu i stworzenia bransoletek spersonalizowanych.

Cenna wiadomość dla Mamy

W kolekcji stworzonej z okazji Dnia Mamy, który obchodzimy 26 maja, znalazły się bazy bransoletek ze stali szlachetnej, różowego i białego złota oraz srebra. Do każdej z nich możesz dobrać pojedyncze zawieszki z literkami, napisami lub symbolami, zdobione złotem, srebrem, emalią i kamieniami szlachetnymi. Daje to możliwość stworzenia niepowtarzalnego produktu specjalnie dla każdej Mamy.

Wyraź siebie

Nomination stworzyło nowy sposób komunikowania się i wyrażania swojej osobowości za pomocą liter i symboli, które oddają styl i osobowość – jest to potężny język, który stał się bardzo popularny we Włoszech, a potem na całym świecie. Nomination swoje przesłanie wyraża w nowych kolekcjach i liniach, które ucieleśniają włoski design oraz rzemieślniczy kunszt Made in Italy. Biżuteria Nomination jest idealnym dodatkiem do codziennego noszenia oraz do świętowania najcenniejszych chwil i wydarzeń w życiu.

Produkty marki dostępne są w sprzedaży online w sklepie LABIZU.pl oraz w sieci sklepów biżuteryjnych w całej Polsce i w 40 krajach na świecie.