NIE KUPUJ KOLEJNEJ SUKIENKI – WYPOŻYCZ JĄ Z KHAKI RENT FASHION I POCZUJ SIĘ JAK GWIAZDA

NIE KUPUJ KOLEJNEJ SUKIENKI – WYPOŻYCZ JĄ Z KHAKI RENT FASHION I POCZUJ SIĘ JAK GWIAZDA

Idea powstania miejsca, dzięki któremu nie gromadzisz ubrań w swojej szafie, nie kupujesz sukienek na jeden raz i masz dostęp do tego samego asortymentu co gwiazdy show biznesu, powstała jako inicjatywa Khaki showroom. Agencji mody zajmującej się promocją marek odzieżowych a także kreacją wizerunku gwiazd i osób publicznych.

Każda z pań odwiedzających Khaki Rent Fashion zostaje otoczona opieką stylistów i doradców na co dzień zajmujących się kreacją stylu gwiazd i współpracujących z najlepszymi polskimi magazynami i portalami o modzie. Do niedawna tylko dziennikarze, gwiazdy i styliści mieli możliwość wypożyczania ubrań w tym miejscu. Wraz z powstaniem nowego projektu jakim jest wypożyczalnia Khaki otworzyło się dla wszystkich dbających o swój wizerunek kobiet.

Sukienka wypożyczana jest na 3 dni w cenie 150 złotych. Plus kaucja zwrotna w wysokości 200 złotych. Klientki wypożyczalni nie martwią się o pranie i drobne uszkodzenia takie jak pęknięcie suwaka czy urwany guzik. Jeśli sukienka nie jest znacznie uszkodzona kaucja wraca do klienta.

Khaki Rent Fashion oferuje też abonament na wypożyczenia, Klientka podpisując umowę i wpłacając co miesiąc 400 złotych może wypożyczyć do 5 sukienek w trakcie miesiąca a kaucję zostawia tylko raz. Co oznacza nową sukienkę na każdy szalony weekend. W każdej chwili można też z tej opcji zrezygnować.

Częste zmiany asortymentu i stałe dostawy sukienek gwarantują, że zawsze jest coś nowego do wypożyczenia. Pomysł wypożyczania sukien okolicznościowych to aktualnie gorący trend w świecie, w którym dążymy do ograniczenia posiadania ubrań. Zamiast kupić jedną sukienkę za kilkaset złotych, która być może pozostanie później nieużywana w Twojej szafie na zawsze, możesz mieć dwie lub trzy w tej cenie i na każdym przyjęciu wyglądać inaczej.

Niebawem w ofercie Khaki Rent Fashion pojawią się torebki i biżuteria. Wypożyczalnia mieści się w centrum Warszawy na ulicy Zgoda 4 lok 6. Pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, ale na życzenie klientek można się umówić także w innych godzinach oraz w weekendy.

Obserwujcie profil Khaki Rent Fashion na Instagramie i na FB, wkrótce pojawi się też strona internetowa i możliwość wypożyczania online z wysyłką na terenie Polski.

https://www.instagram.com/khaki_rent_fashion/

https://www.facebook.com/khakirentfashion/