WHAT’S YOUR ITALOGY?

ITALogY to marka odzieżowa z samego serca słonecznej Toskanii. Kolekcje ITALogY, w stylu high street fashion, tętnią życiem i pozytywną energią. Twórcy marki czerpią garściami ze wszystkiego, co im się podoba. Odważnie łączą kontrastowe wzory, zestawiają ze sobą nieoczywiste materiały i faktury, sięgają po przyciągające uwagę detale. Lubią przełamywać schematy, wyprzedzać trendy i nieustannie zaskakiwać. Ideologią ITALogY jest szczerość i autentyczność.

Stawiają na ludzi wiernych sobie, lubiących się śmiać, ceniących sobie wolność. Tych, którzy chcą wyrażać się bez ograniczeń, a przede wszystkim – żyć w zgodzie ze sobą. Te wartości wyraźnie odzwierciedlone są w kolekcjach ITALogY.

Źródłem inspiracji dla ITALogY jest światło, etniczne wzory, ludzie na ulicy, moda vintage, styl gypsy ale i uniformy; to co codzienne obok tego, co wyjątkowe. Kolekcje pełne są ciekawych materiałów i tkanin, eksperymentują z kolorem, przyciągają wzrok. Jednak w jednym aspekcie ITALogY pozostaje bezwarunkowo konserwatywne – w zachowaniu najwyższej jakości wykonania każdej pojedynczej sztuki odzieży.

Pod tym względem – tradycja najlepszych wzorców mody włoskiej – zobowiązuje. Kreatorzy ITALogY przywiązują uwagę do najmniejszego szczegółu. Każdy ścieg, haft czy guzik naszywany jest ręcznie, z najwyższą starannością. W produkcji używają tylko ekoskóry i ekofuter bo kochają zwierzęta.

ITALogY zaczyna ekscytującą przygodę w Polsce, podejmując nowe inspirujące wyzwanie. Wchodzi, żeby zamieszać, zwrócić na siebie uwagę i, bez podchodów, zapełnić miejsce, które dawno prosiło się o kogoś wyjątkowego.

strona www: italogy.pl