Feria kontynuuje w sezonie jesień-zima 2018/2019 swoją misję tworzenia ubrań w duchu smart casual. Moda kobieca na całym świecie zwróciła się w tym sezonie w stronę power dressing – ten ubiór to kobieca broń i siła. Obecnie kobiety, chcąc dostosować modę do swojego aktywnego stylu życia, częściej sięgają po dzianinowe marynarki i wygodne spodnie – słowem, traktują modę praktycznie. Kobieta pragnie nadal czuć się kobieco, ale jednocześnie szuka w modzie pewności siebie i komfortu – niezależnie od wieku i okazji. Kolekcja Ferii na sezon jesień-zima wspiera kobiety w tych dążeniach i pokazuje jak poprzez strój można wyrazić swoją osobowość.

` Zarówno sukienki jak i koszule zdobią organiczne motywy z sezonową martwą naturą w ciemnej palecie. Modne malarskie printy niczym pociągnięcia pędzlem zostały przeniesione na ubrania. Królują kolory ziemi, odcienie zgaszonego słońca, palone brązy, orientalne nuty Marakeszu, orzeźwiające i klasyczne błękity przypominające chłodną otchłań oceanu – wszystkie barwy mocno korespondują z naturą.

W kolekcji jesień-zima 2018/2019 marki Feria nie zabrakło romantycznych falban i plisów, które kryją się pod warstwą otulających, miękkich swetrów. Warto zwrócić uwagę na ponadczasowe jesienne motywy: kratki i paski oraz zimowe w kolorach srebra i złota. Wszystkie tkaniny i wzory zachęcają do zabawy modą, zestawiania ich w piękne patchworkowe narzuty dzienne.

Kolekcja jesień-zima 2018/2019 w wykonaniu Ferii pokazuje, że nie trzeba zwalniać i rezygnować z siebie w obliczu zmienności pogody i senności świata.

www.feria.pl