EMOI to marka, która uważnie obserwuje rynek i potrzeby klientek. Dzięki temu tworzy produkty nowoczesne, oryginalne i przemyślane. EMOI to polska firma rodzinna, prowadzona przez duet mamy i córki (Teresy i Ewy Suwińskich), której początki sięgają roku 1991. Cały proces produkcyjny odbywa się we własnej szwalni.. Ubrania projektowane i odszywane są w kreatywnym zespole, w którym większość pracowników jest od samego początku. Kolekcje EMOI dostępne są także w sklepie internetowym www.emoi.pl, w którym oprócz zakupów można zobaczyć zdjęcia z najnowszych sesji, zainspirować się stylizacjami, jak również przeczytać bloga, prowadzonego przez stylistkę EMOI.

EMOI projektuje dla aktywnych kobiet – Córek, Mam i stylowych Babć – ceniących rodzinę, celebrujących rodzinne spotkania, święta i ważne uroczystości. Klientki EMOI są aktywne zawodowo, lubią dobrze wyglądać w pracy, w domu i na spotkaniu z przyjaciółmi. Poszukują ubrań dobrze skrojonych, modnych i komfortowych. W czasach fast fashion i popularności sieciówek, kobiety potrzebują niebanalnych projektów i ciekawego, wyróżniającego się designu. EMOI projektując swoje kolekcje w sposób kapsułowy ułatwia komponowanie zestawów dopasowanych do osobowości czy trybu życia klientki.

W ofercie EMOI są ubrania do pracy, na spotkania biznesowe, ważne okazje, ale także modele mniej formalne, w których stawia się przede wszystkim na wygodę. W każdym sezonie, EMOI oferuje duży wybór sukienek, spódnic, spodni, płaszczy i kompletów w rozmiarach 36-52. Ubrania szyte są w krótkich seriach, z dbałością o najmniejsze detale. Kolekcje marki poruszają świat kobiecych emocji, przyjaźni czy miłości. Mama i Córka to dwa różne pokolenia, ale i niesamowita więź zakorzeniona w genach. Ta relacja to przyjaźń i porozumienie. Mama inspiruje Córkę swoją dojrzałością i uczy kobiecości. Córka emanuje energią, odwagą i wprowadza nowoczesny styl. Obie piękne, silne i świadome siebie. Są uosobieniem piękna, które nie ma wieku. Taka jest kobieta EMOI.

EMOI to wzruszenie, kobiecość, miękkość i zmysłowość – to Twój #momentzEMOI

www.emoi.pl